بلاگ

قلم پلی ژل چیست

عکس قلم پلی ژل چیست

قلم ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارها برای کاشت و طراحی ناخن هستند و انواع زیادی دارند. قلم پلی ژل یکی از این قلم های پرکاربرد برای کاشت ناخن با ژل است و برای ساخت این قلمو، الیاف خاصی(عموما Nylon) به کار برده می شود. جنس سری و الیاف این قلمو با قلموهایی که برای کاشت پودری استفاده می‌شوند،کاملاً متفاوت است. این قلم را میتوانید برای کاشت در تمام لاین های ژل از جمله :کاشت بیلدر‌ژل‌ها(سافت-هارد-مدیوم)،مونوژل ها،پلی‌ژل‌(اکریل ژل) و حتی برای استفاده از رابربیس کاسه ای به منظور کاورآپ وبیس ژل از قلم پلی ژل میتوان استفاده کرد. در واقع کیفیت بسیار بالا، تسهیل در برداشت و اجرای  راحت مواد ژل را یک قلم حرفه ای و صحیح تامین میکند . اگر از این قلم به درستی استفاده کنید و بعد از هر بار مصرف آن را با کلینزر تمیز کنید، تا مدت ها قابل استفاده است. اگر می خواهید با نحوه کار با این قلم بیشتر آشنا شوید، در این مطلب از سیمارخ پاسارگاد با ما باشید.

برای خرید انواع لاک ژل و لوازم کاشت ناخن می توانید از طریق همین سایت سفارش خود را ثبت کنید.

کاربردهای قلم پلی ژل چیست؟

پلی ژل کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین روش های کاشت ناخن است که نه تنها آسیبی به صدف ناخن نمی زند، بلکه موجب استحکام صدف ناخن ها می شود. با استفاده از تکنیک پلی ژل، می توانید از ناخن های خود را در برابر آسیب هایی از جمله شکستن و لب پر شدن محافظت کنید و به راحتی به آن قد و فرم دلخواه را داد.  در این روش از کاشت ناخن باید از قلم های پلی ژل استفاده شود، در حقیقت وجود این قلم در انواع کاشت پلی ژل، ضروری است. 

قلم پلی ژل یکی از بهترین انواع قلم کاشت ناخن برای ناخن کاران حرفه ای است و تا حد زیادی کار کاشت ناخن را راحت می کند. یک طرف این قلم متشکل از یک اپلیکاتورتخت فلزی و ضد زنگ است که با استفاده از آن می توان به راحتی مواد را روی ناخن قرار داد. برای کار با این قلم باید مواد ژل را با سری تخت آن بردارید و سپس روی ناخن ها قرار دهید. سپس سر مویی قلم که به شکل  زبان گربه ای است را به کلینزرآغشته کرده و خیسی اضافه آن را گرفته و در این مرحله مواد را در سطح ناخن و ریشه پخش میکنیم و به آن فرم و حجم دلخواهمان را میدهیم .دقت کنید هرگاه مواد به قلم چسبید ،قلم را با مقدار کمی کلینزر خیس کنید. لازم به ذکر است که این قلم را می توان در انواع روش های کاشت ناخن مانند کاشت پودر، کاور آپ و انواع ژل استفاده کرد

یکی از نکات مهم در مورد این قلموی پرکاربرد، جنس موهای آن است. برای ساخت این قلم کاشت ناخن از حتماً باید از الیاف خاص استفاده شود و به هیچ عنوان نباید موهای خورد شده در سری آن استفاده شود. موهای خورد شده باعث می شوند مواد پلی ژل به سری قلمو بچسبند و مانع از کار کردن شوند. 

بهترین قلم های کاشت ناخن پلی ژل

قلم کاشت ناخن پلی ژل یکی از پرکاربردترین قلم های کاشت ناخن است و انواع مختلفی دارد. این قلمو طراحی خاص و منحصر به فردی دارد و به این ترتیب کار با آن راحت است. یک طرف این قلم دارای یک سر مویی و طرف دیگر آن متشکل از یک اپلیکاتور صاف است. با توجه به این که مدل های مختلفی از این قلم کاشت در بازار وجود دارد، شما می توانید به راحتی قلم مورد نظر خود را تهیه کنید. در ادامه این مطلب به معرفی بهترین مدل قلم کاشت ناخن پلی ژل می پردازیم.

قلم کاشت ناخن پلی ژل دو سر

این قلم یکی از اصلی ترین ابزارهای کاشت ناخن محسوب می شود و ناخن کاران، حتماً باید این قلم را در میان وسایل خود داشته باشند. قلم پلی ژل دو سر، دارای دو سری مخصوص است که برای استفاده از بلیدر ژل و پلی ژل از آن استفاده می شود. سری این مدل قلم از موی طبیعی است و در رنگ های مختلف و با قیمت مناسب در بازار موجود است.

قلم کاشت ناخن پلی ژل دو سر یانگ نیلز

مهم ترین ویژگی قلم پلی ژل یانگ نیلز پرو 2 سر، بدنه فلزی ضد زنگ آن است. الیاف به کار رفته در سری این قلموی پرکاربرد، از موی طبیعی سمور است و به همین دلیل کیفیت بسیار بالایی دارد. مواد پلی ژل به هیچ عنوان میان الیاف این قلمو گیر نمی کنند و همین موضوع موجب بالا رفتن سرعت کار کاشت می شود. براش این قلمو مواد کاشت را به خود نمی گیرد و همچنین در برابر رطوبت تغییر حالت نمی دهد. 

مزایای کاشت پلی ژل با قلموی کاشت پلی ژل

در این روش از کاشت ناخن، مواد با استفاده از قلم پلی ژل با دقت فراوانی روی ناخن قرار می گیرند. به این ترتیب فرم دهی صحیح به راحتی اجرا می‌شود و در نتیجه به سوهان کشی کمتری نیاز دارد که باعث کاهش زمان سوهان کشی میشود  کهاین امر درنهایت  کل زمان فرایند کاشت راکم میکند. به طور کلی کاشت پلی ژل مزیت های زیاد دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. 

  • کاشت پلی ژل در مقایسه با کاشت پودری خیلی ظریف تر است و طبیعی تر دیده می شود.
  • موادی که در کاشت پلی ژل استفاده می شوند، هیچ حساسیتی روی پوست ایجاد نمی کنند. 
  • این کاشت دارای انعطاف بسیار بالایی است و به آسانی شکسته نمی شود. 
  • کاشت پلی ژل بدون استفاده از لیکوئید انجام می شود و بوی خاصی ندارد.
  • جنس مواد پلی ژل به گونه ای است که فرم دهی آن و سوهان کشی راحت تری دارد و بر خلاف کاشت پودر محدودیت زمان در فرم دهی به علت سریع خشک شدن مواد را ندارد.
  • این روش فقط جنبه زیبایی ندارد و به عنوان کاور ناخن، کاربرد زیادی دارد. 

 

جمع بندی

یکی از نکات مهم در مورد استفاده از قلم پلی ژل این است که برای پاک کردن این قلم به هیچ عنوان نباید از استون استفاده کنید. این قلم باید فقط باید با قلم شورهای مخصوص که فاقد استون هستند، تمیز شود. در صورت گیر کردن مواد بین قلم پلی ژل، سریع مواد را به کمک کلینزر خارج کنید تا خشک نشوند. نکته بسیار مهم این است که هنگام کار با قلم وقتی آغشته به مواد است تحت هیچ شرایطی با نور UV در تماس نباشد.با خرید بهترین مارک قلم پلی ژل، کار کاشت ناخن برای شما راحت تر انجام می شود. بهترین مارک های قلم پلی ژل موجود در فروشگاه سیمارخ، علاوه بر داشتن کیفیت بالا، قیمت مناسبی دارند. 

در این مطلب از سیمارخ، در مورد قلم کاشت ناخن پلی ژل به اختصار توضیح دادیم. در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه به بخش کامنت ها یا شماره های موجود در سایت مراجعه کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *